Które miejsce na koniec rozgrywek sezonu 2015/16 zajmie Kłobuk Mikołajki

Przegrywamy w Barcianach

• autor: kłobuk, 2016-04-27 23:23

JURAND BARCIANY- KŁOBUK MIKOŁAJKI

2:0

Do Barcian udaliśmy się w osłabieniu kadrowym . Z powodu Majówki ( praca) nie mogło pojechać na mecz kilku zawodników . Mimo tego nastawienie było bojowe i za wszelką cenę chcieliśmy przywieżć do Mikołajek kolejne 3 pkt. Boisko zweryfikowało nasze plany. Gospodarze grali twardo i ostro walczyli o każdy metr boiska. Widać było , że bardzo im zależy na wygranej.Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 1:0. Na drugą połowę wchodzimy bardziej zdeterminowani i próbujemy odrobić straty. Niestety skuteczność naszych atakujących była tego dnia bardzo mizerna.Nie wykorzystujemy trzech 100 procentowych sytuacji. W tym momencie sprawdza się stare piłkarskie powiedzenie , że niewykorzystane sytuacje się mszczą. Tracimy drugą bramkę . Mecz kończy się wynikiem 2:0 dla gospodarzy , którzy zagrali dobre zawody i  zdecydowanie zasłużyli na zwycięstwo.

Na nasze szczęście MKS Ruciane Nida tylko zremisowała mecz w Rynie i wyprzedza nas w tabeli jednym punktem.W najbliższą niedzielę gramy u siebie z Pogonią Ryn. Trzeba zrobić wszystko aby Nida nam nie odskoczyła bo limit błędów mamy już wyczerpany. Teraz tylko zwycięstwa i awans jest nasz !!!