Które miejsce na koniec rozgrywek sezonu 2015/16 zajmie Kłobuk Mikołajki

KŁOBUK MIKOŁAJKI - MAZUR WYDMINY

• autor: kłobuk, 2015-10-19 15:40

VIII KOLEJKA LIGOWA

1:1

Zremisowaliśmy wygrany mecz, ponownie mnóstwo niewykorzystanych sytuacji, jeden błąd i strata bramki.

Pierwsza połowa

Od początku spotkania atakowaliśmy bramkę gości, do 20 minuty powinno być 3 do 0 dla nas. Ponownie zabrakło skuteczności: Jakub Zduńczyk dwa razy wyszedł sam na sam z bramkarzem - raz trafił w bramkarza a raz w słupek, Łukasz Gawliński po rzucie rożnym uderzył głową minimalnie nad poprzeczką. Goście w tej części mieli jedną dogodną sytuację i dwa niecelne strzały na bramkę.

Druga połowa

W drugie połowie Marek Zawalich miał najlepszą sytuację, jednakże poślizną się w polu karnym i nie wykończył akcji, chwilę później Michał Maciorowski oddał strzał na bramkę w boczną siatkę. W 56 minucie goście po składnej akcji wychodzą na prowadzenie, Kłobuk odpowiada bardzo szybko bo w 65 minucie - rzut rożny wykonuje Kamil Kerzkowski a Maciej Puszko głową zdobywa bramkę. W 70 minucie powinniśmy prowadzić 2 do 1, jednakże strzał Marka Zawalicha ręką za polem karnym broni bramkarz gości, który dostaje czerwoną kartkę. Ostatnie 20 minut gramy w przewadze jednego zawodnika. Przewagi tej nie wykorzystujemy, mimo stwarzanych sytuacji. Gramy zbyt nerwowo, za szybko chcemy zdobyć bramkę. W doliczonym czasie gry po błędzie sędziego nas zawodnik dostaje czerwoną kartkę.